UsługaSpółki

DORADZTWO DLA SPÓŁEK

Rozwijająca się gospodarka jest głównym czynnikiem oddziałującym na kształtowanie rynku i stosunków pomiędzy podmiotami prawa handlowego działającymi na tym rynku.
Od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia zaobserwowaliśmy na terenie naszego Kraju wykreowanie nowych podmiotów gospodarczych, mających stworzyć profesjonalne podłoże gospodarcze oraz wprowadzanie nowych rozwiązań stanowiących odpowiedź na potrzeby związane z funkcjonowaniem na rynku.

Pojawiające się stale nowe wyzwania związane ze zmieniającymi się warunkami ekonomicznymi wymagają profesjonalnego doradztwa ukierunkowanego na prawne zabezpieczenie, z punktu widzenia podmiotu gospodarczego, jego interesów w aktualnych oraz mogących powstać w przyszłości stosunkach prawnych.

SPÓŁKI

OFERTA DLA KLIENTÓW

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu współczesnego rynku oferujemy naszym Klientom:

 • doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej dla Klienta formy prowadzenia działalności gospodarczej z punktu widzenia prawnego i ekonomicznego, uwzględniając korzyści i minimalizując ryzyko związane z prowadzeniem działalności w określonej formie prawnej, pomoc prawną w zakresie tworzenia i reorganizacji podmiotów prawa handlowego, tj. rejestrację przedsiębiorców indywidualnych oraz spółek osobowych i kapitałowych, przekształcanie spółek, ich podział lub łączenie, kreację stosunków na zewnątrz i wewnątrz spółki poprzez sporządzanie umów zawieranych przez spółkę z podmiotami zewnętrznymi oraz umów między wspólnikami, a także statutów, regulaminów i innych aktów wewnętrznych,
 • sporządzenie opinii prawnych w przedmiocie działalności spółki,
 • doradztwo w zakresie prawa konkurencji i dobrych praktyk rynkowych,
 • reprezentację przedsiębiorców w postępowaniach cywilnych, karnych i administracyjnych,
 • stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Kontakt

NASZE BIURA
ul. Wolności 40/24, 41-500 Chorzów
ul. Miejska 11/5, 44-200 Rybnik
E-MAIL
Chorzów: biuro@kancelaria-amp.pl
Rybnik: rybnik@kancelaria-amp.pl
TELEFON
Chorzów: 32 771 85 22
Rybnik: 664 758 562
GODZINY
Pon-Pt: 9⁰⁰ – 17⁰⁰

KontaktSkontaktuj się z nami lub wypełnij formularz

Chorzów

Rybnik

Zostaw nam wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą

  PEŁSZYŃSKI & RAK

  Kancelaria adwokatów i radców prawnych

  ul. Wolności 40/24, 41-500 Chorzów
  +48 32 771 85 22
  biuro@kancelaria-amp.pl

  Śledź nas:

  Założycielem Kancelarii jest Adwokat Michał Pełszyński, który rozpoczął współpracę z grupą ambitnych specjalistów z dziedziny prawa i nauk pokrewnych.

  Copyright © 2021 Created by Testimo