DoradztwoDoradztwo i obsługa podatkowa

Pragniemy poinformować, że w związku z rozwojem Kancelarii oraz wolą sprostania potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy zakres naszej działalności o wszechstronne doradztwo w zakresie prawa podatkowego.

 

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z doradcą podatkowym w osobie Bartosza Szaleńca, dajemy naszym Klientom możliwość konsultowania i oceny wszystkich czynności prawnych oraz operacji gospodarczych dodatkowo pod kątem konsekwencji na gruncie regulacji podatkowych. Ponadto rozszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksową obsługę podatkową przedsiębiorstw oraz pełen wachlarz usług doradztwa podatkowego dedykowanych dla biznesu.

Bartosz Szaleniec jest prawnikiem i doradcą podatkowym (nr wpisu 12261). Doświadczenie zdobywał w międzynarodowej firmie doradztwa podatkowego oraz renomowanych kancelariach prawnych w Polsce i za granicą.  Posiada również wiedzę i doświadczenie w zakresie specyfiki działania biznesu zdobyte w trakcie aktywności w charakterze doradcy podatkowego in-house na rzecz polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z branży energetycznej.

Oprócz bieżącego doradztwa na rzecz Klientów, obsługi kontroli i postępowań podatkowych oraz udziału w projektach przekształceniowych i optymalizacyjnych, Bartosz Szaleniec jest również wykładowcą i autorem licznych szkoleń w zakresie prawa podatkowego (w szczególności problematyki VAT oraz podatków dochodowych).

PEŁSZYŃSKI & RAK

Kancelaria adwokatów i radców prawnych

ul. Wolności 40/24, 41-500 Chorzów
+48 32 771 85 22
biuro@kancelaria-amp.pl

Śledź nas:

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Michał Pełszyński, który rozpoczął współpracę z grupą ambitnych specjalistów z dziedziny prawa i nauk pokrewnych.

Copyright © 2021 Created by Testimo